Spółki Grupy CGO

Kancelaria prawna

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży prawniczej skutecznie doradzamy naszym klientom uwzględniając ich potrzeby, realia gospodarcze oraz zmieniające się przepisy prawne w szczególności – podatkowe. Nasze usługi świadczymy w pięciu językach: polskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim oraz niemieckim.

Rejestracja spółek zagranicznych

We współpracy z siecią partnerów międzynarodowych zakładamy dla Państwa spółki w większości lokalizacji offshorowych, jak również w Europe, Azji, na Bliskim Wschodzie, w USA i Kanadzie. Doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej przedsięwzięć z udziałem krajowych i międzynarodowych struktur korporacyjnych zarówno przedsiębiorcom, jak i os. fizycznym.

Biuro rachunkowe

Dostrzegając potrzebę kompleksowej obsługi przedsiębiorców i transakcji (w tym transakcji międzynarodowych) powołaliśmy do życia CGO Accounting sp. z o.o. – biuro rachunkowe. Wśród usług biura, poza standardowym zakresem obejmującym prowadzenie ksiąg handlowych oraz kard, znajdą Państwo również rozliczanie nietypowych źródeł przychodu – w tym uzyskiwanych za granicą.

Sprzedaż gotowych spółek

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku sprzedaży i rejestracji spółek prawa handlowego, szybko i sprawnie pomożemy Państwu przeprowadzić transakcję nabycia gotowej spółki. Do Państwa dyspozycji pozostaje współpracująca z naszą spółką kancelaria prawna, która pomoże rozwiązać bieżące i potencjalne problemy prawno-podatkowe. W razie potrzeby oferujemy usługi rachunkowe oraz wirtualnego biura.

Biuro obsługi cudzoziemców

Usługi imigracyjne świadczy Biuro Obsługi Cudzoziemców CGO Legal M. Gawlak i Wspólnicy sp. k. Emil Grzelak s.c. W kompleksowy i profesjonalny sposób zajmujemy się sprawami cudzoziemców przyjeżdżających bądź już przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Doradztwo podatkowe

Polskie prawo podatkowe charakteryzuje wysoki poziom skomplikowania i niejednoznaczności, stąd pomoc specjalistów przy planowaniu operacji biznesowych jest niezbędna. Naszym klientom proponujemy optymalne podatkowo procedowanie transakcji (w tym z udziałem rozwiązań międzynarodowych), reprezentujemy przed organami podatkowymi oraz wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.